Mccormick cx 85

Bu traktörleri TRAKYA KARATAŞ getirmişti yanlış hatırlamıyorsam.trakyada en çok tekirdağ ve silivri bölgesinde satıldı.imkaniniz varsa o bölgedeki MC Cormick servisleri ile irtibat kurmanız.
Elinizdeki traktor teknik olarak günümüz yerli traktörlerin çok çok üzerinde bir traktor.
Belkide 1 ve 2. Vites senkromeclerinde sorun olabilir.veya vites halatlarında aşınma veya ayarsizlik olabilir.
Kalibrasyon olabilir.

Bu traktörleri TRAKYA KARATAŞ getirmişti yanlış hatırlamıyorsam.trakyada en çok tekirdağ ve silivri bölgesinde satıldı.imkaniniz varsa o bölgedeki MC Cormick servisleri ile irtibat kurmanız.
Elinizdeki traktor teknik olarak günümüz yerli traktörlerin çok çok üzerinde bir traktor.
Teşekkür ederim iskender anlatıyorum derdini traktörü görmemiz lazım diyorlar

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Evet baskı değişti
Vites kolunda ciddi boşluk var mı? Bir kişi traktörde vitesleri değiştirirken, sağ arka teker altından kabin altına geçip, vites kollarının bağlı olduğu millerin hareketini izleyin hocam. Kolların hareketinde bir problem varsa, kilit somununu gevşetip kolu uzatın ya da kısaltın (rahat çalıştığı kısma göre). Tekrar kilit somununu sıkın. Ve hareketli tüm eklemleri de WD40 gibi bir spreyle iyice temizledikten sonra, üzerine sıvı gres püskürtün. Vites eklemlerini de duruma göre her sene 1-2 sefer böyle yağlarsanız, vitesler çok daha yumuşak olacaktır. (Vites kolunda boşluk çoksa da, vites altındaki kapağı sökün. orada büyük bir alyan civata girişi göreceksiniz, sanırım 12 ya da 14 alyan gibi. O alyanı, çok sıkı değil, vitesin boşluğunu alacak kadar sıkın).

Arkadaşlar traktör 1 ve 2 virtese geçişleri çok zor baskı damperi yeni selenoid valf yeni ama çözüm bulamıyorum ceyhanda da ustası yok kalibrasyon ayarı istiyor diyorlar anlayan bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
geçmiş olsun ceyhanın hangı köyunde üretım yapıyorsunuz? Motor da düzelme sağladınız mı Ceyhanda bayagı mıcormıc görüyorum